Notice (8): Undefined index: category_id [APP/Controller/HostingsController.php, line 34]
طراحی سایت جستجوی هوشمند خبری
پادوب

طراحی سایت جستجوی هوشمند خبری

 

شرکت طراحی سایت پادوب با بهره گیری از متخصصان برنامه نویس وب خود توانسته پرتال جستجوی هوشمند خبری را راه اندازی کند. هسته ی جستجوگر هوشمند خبری همان سیستم مدیریت محتوا پاد می باشد که از ابتدا توسط تیم برنامه نویسی پادوب نوشته شده و در هر مرحله توسط متخصصان سئو بهینه سازی شده است.پس با ما طراحی سایت حرفه ای را تجربه کنید زیرا در سیستم جستجوگر هوشمند خبری پاد از هیچ برنامه رایج و آماده ایی استفاده نمی شود.به سیستم مدیریت محتوای پاد امکانات و ویژگی های سایت خبری اضافه شده و از الگوریتم هایی جهت هوشمندی آن استفاده شده است.


طراحی سایت جستجوی هوشمند خبری

طراحی سایت خبری یا طراحی سایت جستجوی هوشمند خبری؟

در کشور ما همانند بیشتر کشورهای جهان تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است ، پس بهتر است اگر قصد ورود به دنیای وب را دارید به روزترین،بهترین و مرتبط ترین تکنولوژی را جهت ورود به دنیای الکترونیک انتخاب کنید.اگر شما خبرگزاری رسمی هستید و مجموعه ای از نیروهای انسانی جهت تهیه خبر،گزارش،ویراستار،ورود اطلاعات و ... را دارید ما به شما سایت خبری (طراحی سایت خبری و طراحی سایت خبرگزاری) را پیشنهاد می کنیم.طراحی سایت خبری در مرحله اول با سیستم های مدیریت محتوا اختصاصی با پرداخت مبلغی بسته به امکانات و کیفیت برنامه نویسی و سیستم مدیریت محتوا رایج و رایگان امکان پذیر است،اما در مرحله دوم نیازمند صرف هزینه و انرژی بیشتری از جمله نیروی انسانی بیشتری است.
اما اگر شما خواهان طراحی سایت خبری هستید که تمام محتوا و منابع آن قرار است سایر خبرگزاری ها باشد ما به شما سیستم جستجوی هوشمند خبری را پیشنهاد میکنیم.

سایت جستجوی هوشمند خبری چطور کار می کند؟

پرتال جستجوی هوشمند خبری پاد همانند یک سایت خبرگزاری عمل می کند.درواقع پرتال دارای یک موتور جستجوی هوشمند است که بصورت خودکار و با استفاده از الگوریتم های از پیش تعریف شده بین سایت هایی که از قبل به انتخاب شما در بخش مدیریت ثبت شده جستجو می کند و جدیدترین خبرها را طبقه بندی کرده (سیاسی،اقتصادی،ورزشی و...) و در سایت جستجوی هوشمند خبری نمایش می دهد.در این روش اخبار بصورت تیتر خبر،تصویر خبر،متن کوتاه خبر و لینک منبع خبر نمایش داده می شود.به روز رسانی اخبار در پورتال جستجوی هوشمند خبری پاد به صورت لحظه ای و با رعایت اصول سئو می باشد.در پورتال جستجوی هوشمند خبری پاد هنگام دریافت ، طبقه بندی و نمایش اخبار دخالت انسانی وجود ندارد.
از نمونه سایت های موفق جستجوی هوشمند خبری می توان به سایت خبر فارسی و سایت شرکت عملیات اکتشاف  نفت اشاره کرد.

 

سایت جستجوی هوشمند خبری چطور کار می کند؟

برخی از امکانات و قابلیت های پرتال جستجوی هوشمند خبری پاد به شرح زیر می باشد:

جزئیات

 
 
پشتیبانی آنلاین

متاسفانه هیچ یک از پشتیبانان پاسخگو نیستند.در صورت تمایل می توانید پیغام بگذارید.