طراحی سایت

پایگاه مقالات

مراحل دریافت نماد اعتماد الکترونیک

1395/5/11

در کسب وکارهایی که فروشندگان به صورت مجازی اقدام به ارائه کالا و خدمات می‌نمایند و خریداران از طریق وب‌سایت اقدام به گذاشتن سفارش و خرید می‌نمایند دریافت نماد اعتماد الکترونیک بوسیله صاحب کسب و کار یک الزام است. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی  با اعطای نماد اعتماد الکترونیکی هویت صاحب و محل فعالیت کسب و کارهای اینترنتی را احراز می‌نماید. مسئولیت صحت فعالیت کسب و کار اینترنتی و کلیه محتوای منتشر شده در وب سایت بر عهده صاحب کسب و کار اینترنتی می باشد. دارنده نماد اعتماد الکترونیکی، تحت نظارت دستگاه های مسئول، ملزم به رعایت قوانین و مقررات مندرج درتعهدنامه نماد می باشد.

ادامه
هاست ویندوز یا هاست لینوکس؟

هاست ویندوز یا هاست لینوکس؟

1394/12/24

بسیاری از مشتریان قبل از اینکه طراحی سایت خود را سفارش دهند، هاست و دامنه خودشان را ثبت کرده اند، که اتفاق خوبی است. اما متاسفانه بعضی از مشتریان بدون پرس و جو درباره نوع هاست مورد نیاز اقدام به اجاره آن کرده و شرکت فروشنده هم مشاوره لازم را به آنها نداده است. از آنجایی که در حال حاضر "اکثر" شرکتهای طراحی وب از CMSهای php مانند Joomla و WordPress و Drupal استفاده می کنند و برخی دیگر هم مثل شرکت طراحی رایاپرگاس پاد یک CMS اختصاصی با php می نویسند، انتظار می رود شرکتهای فروش هاست حداقل اطلاعات لازم درباره تفاوتهای هاست ویندوز و لینوکس بدهند، و با توجه به اینکه جوملا و وردپرس و دراپال همه با زبان php توسعه یافته اند، در حالت طبیعی هاست Linux را پیشنهاد کنند.

ادامه
قوانین نانوشته در طراحی سایت

قوانین نانوشته در طراحی سایت

1394/12/24

طراحی سایت با رعایت اصول اولیه و حرفه ای و مورد نیاز اهداف سایت ، نه تنها به زیبایی و لذت های بصری سایت شما کمک میکند ، بلکه با استفاده از روش های روانشناختی طرح باید تجربه ای متفاوت و آسان برای بازدید کننده نیز فرآهم آورد و این چیدمان قطعاً به سمت برآورده شدن اهداف سایت طراحی شده متمایل خواهد بود . در حقیقت طراحی سایت ایده آل باید با کمترین هزینه زمانی برای بازدیدکننده و نویسنده ، بیشترین امکان بهره برداری در کنار زیبایی ظاهر وب سایت را ارائه دهد.

ادامه
نکاتی در طراحی فروشگاه اینترنتی

نکاتی در طراحی فروشگاه اینترنتی

1394/12/23

فروشگاه های اینترنتی مشخصه های خاص خود را دارند بطوریکه بگونه ای طراحی شده اند تا کاربران تنها یک را انجام دهند، خرید آنلاین یا اینترنتی. طراح وب سایتی که میخواهد چنین وب سایت هایی را طراحی کند می بایست معیارهای فروش اینترنتی گوناگونی را مد نظر داشته باشد. در این مقاله تلاش ما بر آن است تا نگاهی اجمالی به برخی از جنبه های مهمی که در طراحی فروشگاه اینترنتی مد نظر گرفته می شوند بیاندازیم. بسیاری از شماها احتمالا قبلا این سوال در ذهنتان بوجود آمده است که چرا طراحی وب سایتی که یک فروشگاه اینترنتی می باشد با طراحی وب سایت های دیگر متفاوت می باشد. چنین وب سایت هایی می بایست جذاب، سازمان یافته و منسجم باشند و از رنگ های درستی که مناسب روحیه وب سایت هستند استفاده شود. نگاهی دقیقتر به فروشگاه های اینترنتی موفق، مفهوم تفاوت های میان فروشگاه های اینترنتی موفق را نشان می کند.

ادامه

 

 

 

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت